ZadzwońNapisz

O firmie

Kilka słów o firmie

Od 1998 roku wraz z synami prowadzę skład drewna. Moje zauroczenie drewnem to spadek po ojcu, stryju i dziadku. Zawsze las i tartak były mi bardzo bliskie. Moje czterdziestoletnie doświadczenie w handlu drewnem pozwoliło naszej firmie przetrwać trudne okresy i dynamicznie się rozwijać. 

Stale rozszerzamy nasz asortyment towarów i usług związanych ze sprzedażą i obróbką drewna. Stały rozwój firmy spowodował powstanie w 2008 roku nowego placu handlowego oraz znaczące zwiększenie powierzchni magazynowej. W tym czasie wybudowaliśmy także nowe biuro, które pozwala nam na obsługę klientów na najwyższym poziomie. 

W sprzedaży mamy szeroki asortyment drewna budowlanego, płyt i sklejek oraz wielu innych produktów drewnopochodnych. Coraz większą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju elementy suche i strugane oraz drewno konstrukcyjne z certyfikatami wytrzymałości CE. Możemy też dostarczyć najwyższej jakości produkty na konstrukcje z drewna KVH i drewna klejonego BSH. Współpraca z wieloma producentami drewna w całej Polsce i zagranicą pozwala nam sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów. W naszej stolarni świadczymy usługi cięcia sklejek i płyt na profesjonalnej pile formatowej. Na miejscu służymy doradztwem oraz pomysłami pomagając w ten sposób niezdecydowanym.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej Firmy!

Klienci o nas

Super pomocni ludzie, towar na miejscu, pomoc w załadunku, wszystko czego trzeba. Wielki plus za certyfikowane drewno konstrukcyjne.

Pan Maciej

Przedsiębiorca z Wieliszewa

Wszystko super!

Witold Szymanski

Zakład meblowy

W czym się specjalizujemy?

W czym się specjalizujemy?

In a vehicula risus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Curabitur feugiat tortor facilisis fringilla consectetur. Praesent nec fringilla est, vel imperdiet ipsum. Donec id commodo magna. Nunc massa quam, aliquam non facilisis eget, tincidunt placerat erat. Ut eget cursus mauris. Sed venenatis consequat diam, eget condimentum augue feugiat et.

  • Morbi gravida pellentesqu
  • Etiam dignissim consequat metus
  • Proin mollis quam sed
W czym się specjalizujemy?
Zobacz pełną ofertę

Dlaczego my?

Transport

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam zamówienia zostały wykonane precyzyjnie i na czas.

Cięcie płyt i drewna

W naszej stolarni na życzenie klienta świadczymy usługi cięcia sklejek i płyt, na profesjonalnej pile formatowej.

Doskonała jakość

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

© 2021 PHDiP "Siekierki" s.c. Lesiewski i Synowie.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Jellinek.pl
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies