ZadzwońNapisz

O firmie

Kilka słów o firmie

Od 1998 roku wraz z synami prowadzę skład drewna. Moje zauroczenie drewnem to spadek po ojcu, stryju i dziadku. Zawsze las i tartak były mi bardzo bliskie. Moje czterdziestoletnie doświadczenie w handlu drewnem pozwoliło naszej firmie przetrwać trudne okresy i dynamicznie się rozwijać. 

Stale rozszerzamy nasz asortyment towarów i usług związanych ze sprzedażą i obróbką drewna. Stały rozwój firmy spowodował powstanie w 2008 roku nowego placu handlowego oraz znaczące zwiększenie powierzchni magazynowej. W tym czasie wybudowaliśmy także nowe biuro, które pozwala nam na obsługę klientów na najwyższym poziomie. 

W sprzedaży mamy szeroki asortyment drewna budowlanego, płyt i sklejek oraz wielu innych produktów drewnopochodnych. Coraz większą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju elementy suche i strugane oraz drewno konstrukcyjne z certyfikatami wytrzymałości CE. Możemy też dostarczyć najwyższej jakości produkty na konstrukcje z drewna KVH i drewna klejonego BSH. Współpraca z wieloma producentami drewna w całej Polsce i zagranicą pozwala nam sprostać wszelkim oczekiwaniom klientów. W naszej stolarni świadczymy usługi cięcia sklejek i płyt na profesjonalnej pile formatowej. Na miejscu służymy doradztwem oraz pomysłami pomagając w ten sposób niezdecydowanym.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej Firmy!

Klienci o nas

Super pomocni ludzie, towar na miejscu, pomoc w załadunku, wszystko czego trzeba. Wielki plus za certyfikowane drewno konstrukcyjne.

Pan Maciej

Przedsiębiorca z Wieliszewa

Wszystko super!

Witold Szymanski

Zakład meblowy

W czym się specjalizujemy?

W czym się specjalizujemy?

Nasza firma specjalizuje się głównie w sprzedaży drewna konstrukcyjnego i różnego rodzaju płyt drewnopochodnych. Oprócz standardowych przekroi realizujemy również indywidualne zamówienia. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i producentami, co wpływa na wysoką jakość naszego towaru.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu popartemu fachową wiedzą dotyczącą naszych produktów, oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.

W czym się specjalizujemy?
Zobacz pełną ofertę

Dlaczego my?

Transport

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam zamówienia zostały wykonane precyzyjnie i na czas.

Cięcie płyt i drewna

W naszej stolarni na życzenie klienta świadczymy usługi cięcia sklejek i płyt, na profesjonalnej pile formatowej.

Doskonała jakość

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

© 2024 PHDiP "Siekierki" s.c. Lesiewski i Synowie.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Jellinek.pl